Proč výrobky firmy Apple mají v názvu „i“ (ipod, iphone)?

Nejlepší odpověď
annas

Neupravený překlad z anglického zdroje:

http://in.answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2009­1227025304AA5KGfB

'I" obecně znamená internetu, ale slovo „Internet“ je správný název pro web, tak to by mělo vždy být aktivovány, dodržovat gramatická pravidla. Když Steve Jobs z Apple najal jeho produktu pojmenování člověka, a dali trochu „i“ na přední straně svých výrobků, házeli gramatická pravidla z okna. Také, protože mnoho zařízení Apple začít s malým „i“ jako jejich pravým jménem, ​​jako iMac, oni jsou „porušení pravidel“, tak říkajíc, s jejich celými jmény produktové řady. Je to trochu dobrý nápad propagační moudrý, aby se podíval na jako odpadlého značku, která dělá věci jinak a v originálním, více osobním způsobem.

Slyšel jsem, že někteří lidé říkají, že si rád myslel, ze jen málo „i“ v produktech společnosti Apple jako zástupce sebe, jak v „já, já a já“ Stejně jako v, je to můj osobní počítač Mac iMac, nebo můj osobní telefon, iPhone. Jsem si jistý, že Apple nebude vadit, že myšlení vůbec. Zde je legrační věc však, když jsem viděl rozhovor s Steve Jobs a řekl, že malý „i“ kandidoval na idiota. Velmi vtipné. Jeho hloupé stroje jsou dost chytří.
Ale to, co jsem četl v nedávném článku o smyslu Apple je „já“, říká, že je to zkratka pro „individuální pro každého“.