Drap

Proč vymírají gentlemani ?

je toto ten pravý důvod ?
http://letecka­posta.cz/495987105
Doplňuji:
Myslím, že v tom budou i jiné důvody

Nejlepší odpověď
anonym

Hezkej vtip, Drape.
Myslím si, že to ale až tak zlé není. prostě je dnes zapotřebí brát džentlmenství trochu jinak – moderněji. Pár skutečných džentlmenů jsem v životě potkala a pokud se nemýlím, tak ještě všichni žijí. Myslím si, že takový je i můj syn.
Určitě by se dalo najít i mezi registrovanými hezkých pár mužů, kteří by do této kategorie mohli být zařazeni.

Další odpovědi
Lukasy

Protože v modě je byt drsny feťák a holky si taky nevyberou toho hodneho gentlemana tak proto.

led

Gentlemani nevymierajú, len sa prispôsobujú realite všedného dňa. Kto zaváha, nežere…
Ale páni, nebojte sa, ešte sa občas medzi vami nájdu slušní ľudia. Poznám niekoľkých. Ale menovať ich, to by asi bola reklama, nie?

quentos

Protože gentlemani zjišťují, že to nemá cenu. Ženy totiž chtějí hajzly a hovada.
Jinak dobrý – to snad ani není ftip.

Damiana

Protože se ženy málo chovají jako dámy.