Proč vy,kteří útočí na mou osobu líbají Boha na nohy a přitom drží čerta za rohy?!

Nesnášíte oponenty,viďte!

Nejlepší odpověď
dudu

Milý barbakane. V jedné své odpovědi, kterou bohužel někdo smazal jsem Vás nepřímo upozorňoval na riziko, že při pohledu do zrcadla jedno ráno spatříte nerudného a zapkšlého dědka jemuž nic není svaté. Než svoje jankovité činění ještě dále „vylepšíte“ uvědomte si prosím, že na vás nikdo neútočí! To ostatní, a zatím ještě decentně, jen vyjadřují rozdílný názor na pšouky /s prominutím/, které zde nyní až příliš často a neomaleně vypouštíte. Přestaňte prosím trucovat a akceptujte skutečnost, že ne každý dokáže ty Vaše úlety ustát.

Další odpovědi
anonym

Když už ses tak vrhl na internet jako na nástroj, nemělo by ti být zatěžko nalézt na netových slovnících významový rozdíl mezi objektivním oponentem a arogantním hulvátem.

venkovan

Víc než líbat nohy je m i bližší držet ty rohy. Mne se totiž špatně ohýbá a klečí. Obě biblické postavy, osonosti mají svoje poslání, tak proč si je nadarmo brát „do klávesnice“.
Oponenty snáším, naopak je často ke své práci potřebuji, protože mohou upozornit na některé problémy které mi unikají. Třeba naposledy mne oponent upozornil, že tu špejli z jitrnic mám odstranit, jinak bych si mohl popíchat patro pusy a jazyk.
Ale je otázkou, zda zde představuješ v této chvíli oponenta a nebo si „hojíš“ nějaké své osobní problémy.
A proto je hloupé ostatní napadat, když zrovna s tebou nesdílí tvé pocity. A od toho společnost lidí je – ne všichni musí být stejného názoru a postoje.

eLx

třetí příspěvek na kterej dneska kliknu a zase od tebe.. co je? chcípl ti pes, že seš tak zahořklej?

Rufus

Jak už jsem se zde dnes vyjádřila k jiné otázce: Tady není chat, aby jsme se tu vzájemně prudili, a ani tam by to nemělo být. ZA domácí úkol napiště stokrát větu: Tenhle server má název Otázky a odpovědi!

johana 56

Žádné neoprávněné útočení nenacházím.Podle mě tu vládne pohodová a smířlivá atmosféra,která patří k adventu a Vánočním svátkům.Čerti přece odešli s Mikulášem,není se čeho držet!

Drap

Já celkem dobře. Ovšem neni každý oponent. Někteří jsou jen takové typy, keří by nejraději kecali všem do všeho , a přitom na to nemjí.