skyacrobat

proč všichni ktery vstoupi do politiky jen dychtej po penezích?

Nejlepší odpověď
Jahodinx

Jelikož už po nich dychtili již před tím a proto vstopili do politiky!!
Doplňuji:

  • vstoupili

Další odpovědi
badisko

a proc ne …?…mas na to ?..tak tam vstup taky a`hrabej 🙂

Drap

Osobně si nemyslím , že všichni, ale bohužel většina. Je to také tím, že pomíjíme jako společnost lidské hodnoty a za vrchol úspěchu považujeme velký majetek, bez ohledu na jeho nabytí.
Doplňuji:
mělo být : že ne všichni,

frankie89

Já, jakožto veskrze naivní člověk, si myslím, že lidé, kteří chtějí vstoupit do politiky nejsou dychtivý peněz, to až ta naše politika z nich udělá to čím se stanou…

jwood

Funkce politika,jakožto představitele státu,by se měla dělat zadarmo. Jen čistě z přesvědčení. Bohužel tento stát je špatná firma. A proto hrabou,aby měli majetky. Jedno jak k nim přišli. Prostě hlavně si žít,jak prase v žitě a ostatní mě zajímaj jen tehdy,když potřebuju korýtko 🙂.

anonym

kdo by nedychtil když berou tolik a ještě si přidají a nakradou :/