MonkeyKing

Proč všechna videa nejsou v HD?

Dříve všechno bylo v plné kvalitě,nepamatuju si nikdy, že bych přišel do kina a měl bych celé plátno jak Minecraft edition, pak přišlo digitalizování a videa z laciných přístrojů byla kostičkovaná.
Proč, když teď každá videokamera má napsáno na sobě HD, se už nepřistoupilo pouze na HD?

Odpovědi
Hamon

Protože proto :)
Např. kvůli velikosti výsledného videa (zejména u mobilních zařízení – spousta lidí má FUP a je pro ně rozdíl, jestli minutové video má jeden nebo sto MB.).

aa8877

šetří se MB, např. při stahování… do mobilu bych si taky HD nestáhl :)