Já...

Proč voda ze sladkovodního zdroje není sladká?

Doplňuji:
Áááá POZÓÓÓR,zas jeden co si myslí, že všude okolo nás je vše JEN černobílé, že „Salvaj“…

Dle vás může být voda jen sladká nebo slaná, bílá nebo černá, horká nebo studená, atp…?

Vaše odpověď je učebnicový příklad DEMAGOGIE!!! Ááách jooo…

Mně ta voda připadá bez chuti. určitě ne však sladká…

Moje otázka tu byla položena samozřejmě se silnou nadsázkou a s cílem poukázat (v běžném denním shonu) a s postřehem na zajímavost, že používáme slovní spojení, které jsou „logicky“ nesprávná, ale přitom tak zažitá, že si to ani neuvědomujeme. Účelem bylo si to jen odlehčeně uvědomit, připomenout, upozornit na to…

Pozn.: Upřímně lituji „Salvaje“, že vnímá JEN 2 chutě… A jestli to má ve všem takhle jednoduchý, tak lituji i jeho okolí…!

Nejlepší odpověď
quentos

ono se jí jen tak říká, jako protiklad k „slané“

Další odpovědi
Salvaje

A přijde Ti snad, že je slaná?

elektrikář

Cukr ani jiné sladidla nejsou v dešťové ani spodní vodě. Voda při průsaku zemí se obohatí solemi a minerály a máme minerálku.Což málo kdo ví i obyčejná sodovka se trochu se solí.Sice málo ale má to lepší chuť.

mosoj

Upřímě řečeno z čeho vyplývá že " Salvaje"

Vnímá jen dvě chutě ??

A jak by jste tu vodu nazval vy ?
Také se již jednou snažili nahradit kapesník názvem utřenosoplena nebo tak nějak.
Já zase lituji všechny, co jsou ve vašem okolí.

NEnym

MOSOJ: NESOUHLASÍM s tebou. Jednoznačně SOUHLASÍM s „Já…“!

Jestliže „Salvaje“ odpovídá na otázku „Proč není sladkovodní voda sladká“ odpovědí „Zdá se ti snad slaná?“, tak to jednoznačně svědčí o tom, že nepřipouští, že by voda mohla mít i jinou chuť… A v tomto případě to je skutečně demagogická a stupidní odpověď! Copak může mít voda JEN 2 CHUTĚ???

Navíc (všiml sis „MOSOJI“?), že „Salvaje“ svojí hloupou odpovědí VŮBEC NEODPOVÍDÁ na otázku?

Jako kdyby se někdo zeptal „Proč dnes hezky svítí Sluníčko?“ a „Salvaje“ by odpověděl (zcela ve stylu své demagogie) „Připadá ti, že by mělo snad svítit ošklivě“???

Ty v tom necítíš

  1. tu černobílost?
  2. tu nezodpovězenou otázku?
  3. tu hloupost celé odpovědi?

A jestli ty tu stupiditu a demagogii v odpovědi " Salvaje" skutečně nevidíš (jako že neee), tak je mi to u tebe jedno. Ale ti lidé v Tvém okolí asi fakt budou chudáci…

Otázka od „Já..“ byla položena skutečně hodně nadneseně a s jakýmsi nadhledem. Ale to jste vy MOSOJi a SALVAJE očividně nepochopili.