Music Girl

Proč vlci vyjí na měsíc ?

Proč vlci vyjí na měsíc ? Proč ne třeba na merkur ?

Nejlepší odpověď
Jakub

Když je měsíc v úplňku, tak je v noci celkem světlo, zvláště v zimě. Vlci si vytím vymezují své loviště a dávají na vědomí svoji přítomnost. Myslím, že vyjí i když je měsíc za mraky. O Merkuru asi ani neví.

Další odpovědi
mojitek

vlci na Mesic nevyji,je to jen fáma.Vytim si vyznacuji teritorium

Zuzik

vlci nevyjí na měsíc, ale tím se dorozumívají a označují své teritorium. To je jen taková pověst že vyjí na měsíc.;)

fortin

Protože vlci nechodili do školy aby se naučili že při úplňku Merkuru není jeho světlo dostatečné! Nebo vyjí na Měsíc ale říkají mu Merkur.
Možná vyjí na Měsíc
jednou za měsíc proto, že děkují za světlo že nešlápli po tmě do hovna.

Zdroj: http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=4807