gumáček

Proč vlaštovky letos odletěly tak brzo? Pamatuji si za mlada, že se houfovaly až na podzim a potom oddletěly.

Nejlepší odpověď
marci1

„Vlaštovky u nás odlétají během září.“ 🙂

Zdroj: http://www.cso­.cz/index.php?ID=827

Další odpovědi
Lamalam

Tak to si pamatuješ špatně, vlaštovky odjakživa odlétaly do poloviny září, nebo si je pleteš s jiřičkami, ty odlétají až začátkem října.

Kepler

Asi bude brzy tuhá zima. Indiáni si prý taky dělají velké zásoby dřeva – sledují ve vigvamech satelitní meteo-TV. Nebo nastala nová doba: imigrační, či emigrační vlna, stěhování národů, kdo ví?

anonym

možná jim to nakázala EU

kelley

Předevčírem jsem je ještě viděl…