Avatar uživatele
jaro

Proč vidím stále stejná čísla

Většinou když se podívám na hodiny vidím stejná čísla např. 04:04, 06:06, 11:11 nebo 18:18 To se opakuje už delší dobu ve dne i v noci. Nevíte někdo co to znamená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bartt13

mohlo by to znamenat stesti nebo smulu ale asi spise to stesti zkuste si sadit a mozna vyhrajete

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Znamená to, že se dost často stává, aby na hodnách nebo jinde neaskakovaly stejná čísla. Jinak to neznamená nic. Jsou to jenom stejná čísla, která jsme si konec konců vymysleli my lidi. Takže žádné božské znamení to není… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mishelka

Já ty časy vidím taky aposlední dobou je nevidím jenom ja ale vidí je čim dál více lidí… už jsem se o tom bavila s několika lidma. A určitě to má smysl, podle nás je to spojeno s pomyslným koncem světa.. Nechápu jak je možne se kdykoliv podívat na hodiny a cely den pokaždé co se na ně náhodně podívám vidím stejné časy.. a poslední dobou přibývá ještě času typu 1:11 nebo se probudim driv a vidim 5:55 nebo 3:33, minuly tyden co jsem se kterýsi den podívala pokaždé na hodiny tak jsem od 08:08 až do 00:00 viděla pokaždé každou hodinu stejný čas. A můžu říct, že blázen opravdu nejsem. Taky mě to zajímá, nikdy předtím jsem to nevídala.. Doufám, že naleznu odpověď jako ty. Jen jsem Tě chtěla ujistit, že nejsi sám/a.

před 4482 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby