Kiti

Proč většinu žen tak baví nakupování?

Když maj špatnej den, jdou nakupovat, když se jim něco povedlo/ nepovedlo, jdou nakupovat…
Já na tom neshledávám nic tak skvělýho :)

Nejlepší odpověď
Funna

tak to by mne taky zajímalo, protože se mne to taky netýká…ale asi si tím, že si koupí něco na sebe, udělají radost a jsou tak spokojenější…

Další odpovědi
anonym

Protože jsou tak blbé, že jim to k radosti stačí, je jedno, co koupí, hlavně, že to je dost drahé, kompenzují si tím jinak prázdný život

anonym

Je to jejich koníček, dělaj to rády, a baví je to, odreagují se při tom, a přijdou na jiné myšlenky, stejne tak jako se jiní chodí odreagovat do hospody tak ženy chodí nakupovat.

setapouch

Mají to v genech už z dob jeskynních.
Doplňuji:
Tenkrát chodily a sbíraly ovoce a spol., dnes chodí a sbírají oblečení.

Agneta

Šoping je o tom : něco vidět a být viděna :DDD
Je to oddych, fakt..trochu se projít, pokoukat…příp. přijít domů s úlovkem, a s tím si pak hrát jako kočka s myší…:DDD

marci1

Nechápu. Asi mají rády, když mají doma dost hadříků, botiček, kabelek, parfémů. Někdy mě to taky napadne, ale většinou netoužím lítat po buticích ! 🙂

zjentek

bod G najdeš na konci slova shoping

GAGAhruba

mě se třeba líbí jak mi to v něčem sluší :D .. né že by mě bavilo vysloveně to oblíkání, svlíkání furt dokola … to ne ale hlavně se mi líbí oblečení :3 a to pak lítám po obchodu a ukazuju kamarádce na něco: to je boží, týjo to taky :D .. ale né že bychh nakupovala nějak často :)

talka

NEGERALIZUJ!
Doplňuji:
Omluva: negeneralizuj.

PetrXY

Protože jim na to nakupování vydělávají muži.