Avatar uživatele
Kiti

Proč většinu žen tak baví nakupování?

Když maj špatnej den, jdou nakupovat, když se jim něco povedlo/ nepovedlo, jdou nakupovat…
Já na tom neshledávám nic tak skvělýho :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nevíteto?, Agneta před 3480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

tak to by mne taky zajímalo, protože se mne to taky netýká…ale asi si tím, že si koupí něco na sebe, udělají radost a jsou tak spokojenější…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Protože jsou tak blbé, že jim to k radosti stačí, je jedno, co koupí, hlavně, že to je dost drahé, kompenzují si tím jinak prázdný život

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to jejich koníček, dělaj to rády, a baví je to, odreagují se při tom, a přijdou na jiné myšlenky, stejne tak jako se jiní chodí odreagovat do hospody tak ženy chodí nakupovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Mají to v genech už z dob jeskynních.
Doplňuji:
Tenkrát chodily a sbíraly ovoce a spol., dnes chodí a sbírají oblečení.

Upravil/a: setapouch

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Šoping je o tom : něco vidět a být viděna :DDD
Je to oddych, fakt..trochu se projít, pokoukat…příp. přijít domů s úlovkem, a s tím si pak hrát jako kočka s myší…:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nechápu. Asi mají rády, když mají doma dost hadříků, botiček, kabelek, parfémů. Někdy mě to taky napadne, ale většinou netoužím lítat po buticích ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

bod G najdeš na konci slova shoping

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GAGAhruba

mě se třeba líbí jak mi to v něčem sluší :D .. né že by mě bavilo vysloveně to oblíkání, svlíkání furt dokola … to ne ale hlavně se mi líbí oblečení :3 a to pak lítám po obchodu a ukazuju kamarádce na něco: to je boží, týjo to taky :D .. ale né že bychh nakupovala nějak často :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

NEGERALIZUJ!
Doplňuji:
Omluva: negeneralizuj.

Upravil/a: talka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Protože jim na to nakupování vydělávají muži.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek