jmachan

proc vetsinou zeny kdys stoji maji nohu pres nohu?

Nejlepší odpověď
annas

Nezmýlil jste se? Asi se dívám málo kolem sebe, ale nevšimla jsem si, že stojící žena mívá nohu přes nohu
.
Při sezení ano. Není to jednoznačné. Pro někoho je to pohodlnější než mít chodidla vedle sebe, poloha odpočinková. Některé ženě dodává větší jistotu, sebedůvěru. Ale je to nespolečenské.

Přeložení nohy přes nohu je možné ve společnosti blízkých přátel a známých, a i to s ohledem na oděv a na estetické působení vůbec.

Další odpovědi
Jsemtady

Je to neco, co je od malicka uci. Jakoze slusne devce si nenecha koukat pod sukni. Take jim to dela stihlejsi nozky a zvyraznuje zadecek.