Proč většinou na albech kabel jsou hezké maximálně 2 nebo 3 písničky a ostatní jsou dobré jen jako zvuková kulisa?

Proč nemůžou být stejně hezké i ostatní písničky, aby se album skutečně vyplatilo koupit ?

Když albům stojí 300 a je hezká jedna písnička tak to si ji každý stáhne z netu. 300kč za jednu písničku je moc.

Nejlepší odpověď
iceT

Oni ti interpreti ale nemůžou za to,že jedna písnička se líbí a dalších deset třeba ne.

Si vem,jaká reklama je na film,megafilm,řek­neš si „to bude stát za to“ a z filmu je nakonec dobrých jen těch pár scén,co ukážou v televizi.

Další odpovědi
barnajka

Asi svou pozornost zaměřuješ na ty nepravý kapely ;)
Ne, vážně – ty zřejmě od alba očekáváš, že co písnička, to potenciální hit (tj. prvoplánově chytlavý kousek). No, uznávám, že tohle se povede málokdy a málokteré kapele :)) To ale neznamená, že CD jako celek za koupi nestojí!!! Já taky x-krát zažila „zklamání“, že jsem si koupila CD, na kterým mě na první poslech zaujaly 2 nebo 3 písničky. Tak moc mě to otrávilo, že jsem CD mrskla do kouta a nehodlala se k němu vrátit nikdy víc. Časem se to ve mě ale vždycky uleželo a dostala jsem chuť si to zkusit pustit ještě jednou. A najednou jsem zjistila, že na téhle písničce jsou skvěle udělaný bicí, tamhleta má zas parádní text, při další mi nohy samy od sebou začínají podupávat do rytmu… Myslím, že je blbost hodnotit album na základě jednoho jedinýho poslechu. Vždycky to chce projet aspoň dvakrát, třikrát – a ideálně s odstupem času. Uvidíš, že s každým dalším poslechem objevíš něco, co ti doteď unikalo :)

Za sebe se ale musím pochlubit, že jsem si postupem času našla pár kapel, který jsou tak moc dobrý a já je mám tak moc ráda, že jejich tvorbu miluju kompletně celou a utrácet peníze za jejich alba je pro mě vyloženě rozkoš :)) Takže té tvé otázce vlastně vůůůbec nerozumím :))