zjentek

Proč většinou, když je příběh romantickej, je to zároveň i drama?

Nejlepší odpověď
annas

Romantický příběh se vyznačuje nevšedností, fantastičností, silně působí na city, je to něco krásného, působivého, pohádkového atd.
Děj se odehrává v krásné idylické krajině.

Většinou to jsou příběhy o lásce, která musí překonat určité překážky, takže to, co se děje kolem, jei vzrušující, napínavé, takže dramatické.

Většinou jsou tyto filmy až kýčovité … např. německé romantické filmy podle román spisovatel Rosamunde Pilcherové.

Jde o nenáročné líbivé téma s napětím, ale jinak pro „odlehčení“, často odtržené od života – konec dobrý stejně jako v pohádce…

..

Další odpovědi
anonym

Protože se to všude kolem hemží samýma upírama.

Šidlo

lebo dokonca aj babičky a domáce paničky majú istú potrebu negativity...­..hlavne ak majú príliš šťastný život (aj pre toto pozerajú charitatívne relácie)

človek potrebuje denne počuť 60% neutrálnych, 35% pozitívnych a 5% negatívnych správ.....a tí, ktorí nepozerajú správy a nečítajú noviny a sú šťasní tak tých 5% niekde vziať musia

pre slniečkárov: áno, človek potrebuje k životu aj trochu zlého a stresu…

ivzez

Na samotnou romantiku by málokdo
vydržel koukat déle než pár minut.