daemos

Proč většina lidí, když hledá něco na googlu zadává „kolik má Rusko obyvatel“ místo „Rusko pocet obyvatel“ ?

Nejlepší odpověď
beer

Poněvadž vůbec netuší, co jsou to klíčová slova. No a také proto je zde tolik lidí – raději se zeptají zde..

Další odpovědi
anonym

Tak v případě toho Ruska bych zadal tu kratší variantu, ale kolikrát něco hledám a když zadám pouze klíčové slova, tak mě to nic konkrétního, na co se ptám, nenajde.
Takže musím dát slovo KOLIK, JAKÝ, KDO a pod. abych se dopracoval k žádnaému vyýsledku.