Proč většina dětí nečte knížky, ale spíše deníky?

Myslím tím např.. Deník malého poseroutky atd...

Není pro ně lepší číst víc dlouhé a zajímavé články?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chceš body??
1. přestaň vrámci svých otázek předkládat nepravdivá tvrzení ("Proč většina dětí..." - máš pro toto tvrzení nějaké podklady???
2. nauč se česky - "Není pro ně lepší číst víc dlouhé a zajímavé články?" - je ´perlou´...
3. nepiš něco, o čem nic nevíš
___
BTW - Deník malého poseroutky je serií knih, znáš "víc dlouhý a zajímavý článek", než je kniha - pokud velmu v potaz 1. díl, o více, než dvoustech stranách???

;-DD

Další odpovědi:

Když pominu ten fakt, že pravděpodobně nemáš důvěryhodné zdroje a průzkumy, tak má odpověď zní, že kvůli vtipným obrázkům a snadno pochopitelnému ději. Nicméně dle mého pozorování a názoru, většina dětí deníky nečte. Já například chodím do sekundy. Já a moje kamarádka jsme zaryté fanynky Agathy Christie a J. R. R. Tolkiena. A i dřív jsem radši četla např. Štorcha a mé okolí na tom bylo podobně. Deník malého poseroutky je opravdu dnes hodně populární a nikdo se mu zcela nevyhne, ale jako kniha to vůbec špatné není. A otázka Není pro ně lepší číst víc dlouhé a zajímavé články? Zase záleží na dítěti. Některé potřebují lehký příběh a hodně obrázků.

Zlatý

Nevím jak jsi na to přišel. Myslím, že většina dětí čtou knížky, pokud tedy vůbec čtou.

Pokročilý

protože je to víc baví a mají k tomu i ilustraci takže si ten děj můžou lépe představit a je to kratší někdo třeba jenom už vidí knížku která mám třeba 300 stran a nechtěj jí

Bronzový

Více obrázků, málo textu, ale i tak zajímavý příběh.

Stříbrný

Většina dětí čte to, co je zajímá.
Chceš tvrdit, že zmíněná kniha
není kniha?

Zamysli se příště více nad formulací otázky.
Není dobré vycházet jenom ze svého okolí.
Kolik znáš dětí? Víš kolik dětí žije jenom v ČR?
A víš, co čte většina dětí v ČR?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.