tony2412

Proč veterán zastřelil Legendu?

akorát jsem dokoukal film Americký sniper a na konci filmu zastřelí ten veterán Legendu,nějak jsem nepochopil proč,a to jak jim dává ten voják na rakev(nějakej odznak nebo co to je),to je kolik zastřelil nepřátel?

Odpovědi
Psychotic

Protože to byl paranoidní schizofrenik, jiným slovem blázen.

Ten odznak je insignie Navy SEALs, který členové této jednotky dostávají na konci výcviku. Pak (někteří) tyto své odznaky dávají na rakve padlých, které tím ctí.

dstepan1441

Ještě navíc je to film podle skutečné události. A bohužel je tedy i závěr podle skutečné události. :/