filva

Proč věříte v boha a proč ne.

Mám to za DÚ.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ty máš za domácí úkol zjistit, jestli uživatelé odpovědí věří v boha???
Doplňuji:
Mosoji, já bych mu také odpověděla, ale vzhledem k tomu, že tu už podobné otázky padly několikrát, tak si myslím, že stačilo si zadat otázku nahoru do lišty a odtud mohl vesele čerpat,,,když už se mu nechce dělat domácí úkol,,,
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­123&q=v%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+v+boha

Další odpovědi
annas

Kropítko,Vaše odpověď je na místě.

Mladý muži,snad se ptají ve škole na vaše názory, nikoliv někoho jiného.

Mousinek

OMG :-O

mosoj

Tak já ti bez problémů odpovím.

Osobně v boha tak jak ho líčí církve nevěřím.
Tak jako politici oblbují lid tak oblbuje církev svoje ovečky. Ale nic proti tomu, když se nechají.

Věřím ale v něco co řídí tento vesmír. Co to je, ti ale nejsem schopný popsat, tak jako církev nemůže posat co je a jak vypadá bůh.

On se ten domácí úkol ale snaží splnit. Prostě se ptá. Je to určitě něco jiného než si nechat vypočítat příklad.

hanulka11

Jak odpovíš ty, na tu položenou otázku?