Proč ve Star Treku sonickou sprchu ukazovali často a záchod neřešili?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pohled na záchod asi není tak „sexy“.

Další odpovědi
led

Pod sprchou sa človek môže usmievať, robiť pózy, aby vyniklo telo a milo pozerať do kamery. Skúšali ste to isté robiť na záchode?

Balu103

v StarTrek-u kadili nepoškvrnene, vďaka futuristickým technológiám z nich exkrementy vypadli rovno zabalené v antibakteriálnom obale s wifi modulom, ktorý objednal ekologickú likvidáciu odpadu.

baghira

V žádném filmu se neřeší záchody – copak jste někdy viděli čurat Indiana Jonese nebo Jamese Bonda?