Michal Kole

Proč ve směnárnách pracují, lidé, když u rozměňovacího automatu je menší procento „selhání“, podvedení ?

Viz reportáž na TV nova před chvílí.

Odpovědi
Bedy

Jezisi, tak omezeny ze verite tomu bulvaru? Ja bych si nesel smenit penize do automatu. Ve spavne smenarne Vam to clovek ukaze a hezky prepocita. Jenze to Vy s tim asi nemate zkusenosti, kdyz pisete takove hlouposti…

Jak nekdo muze byt tak hloupy???

A mimochodem k te otazce te slecny, co se chce stat ucitelkou – bohuzel uz nemuzu doplnit odpoved, ale rad se podelim o zkusenosti. Takove gymnazium ve Vrchlabi ma dokonce svuj bazen. Takze kdo nemel uvolneni od lekare, musel chodit do bazenu. Pozadam tedy abyste sve tvrzeni opravil.
Mimochodem, na gymnaziu mate radu volitelnych predmetu a v poslednich dvou rocnicich ruzne seminare – povinne, povinne volitelne a volitelne…