Geesha

Proč ve filmech/seriálech jsou jakože vrahove a zločinci když to pro někoho muže byt jako namět…?

že někdo zabíjí takovýmhle způsobem a že se tohle dá ukrást tak, to přeci muže být pro někoho námětem ten čin uskutečnit ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Může, ale lidi to baví a zajímá. Každý soudný ví, že film je jen fikce. To by se nesměly psát třeba ani detektivky, nebo komedie a podobně.

Další odpovědi
badisko

Vyzkousej a uvidis ..... ale jen malo lidi je blbejch aby se necalo inspirovat fimem …:D vetsinou je to naopak ..:D

led

Všimnite si, že v tých istých filmoch/seriáloch sú aj tí druhí, ktorí ich chytajú… aj to môže byť pre niekoho námetom.
Tieto filmové rozprávky totiž väčšinou končia tak, ako má správna rozprávka skončiť: dobro zvíťazí a zlo je potrestané.

Dochy

To bysme přišli prakticky o celou kulturu. Už po tisíce let si lidé předávají příběhy jak skutečné tak smyšlené. Předávají si tak zkušenosti, myšlenky, i třeba jen svou kulturu (už třeba tak, že je to nutí zajímavou formou cvičit komunikaci)
Prakticky všechny předané informace je možné použít jak pro dobro tak jako zbraň. I lék ve větším než přiměřeném množství zabíjí.

postcd

Důležitý je že to lidi zaujme a koukaji na to = peníze z reklam. pokud to není nelegální, tak to budou dávat dál, protože z toho maji všichni peníze

bububabu

Ono stačí se dívat na zprávy a tam dávají návodů k různým zločinům habakuk. Zrovna před asi 2 dni o tom jak správně vykrást banku, například kdy použít slzák, jestli před nebo až po přepadaní.