Molva

Proč včera a dnes v biatlonu nestartovala Němka Dahlmayerová??

Nikde jsem se nedočetl a neslyšel o důvodech její absence.
Vite někdo ten důvod?

Nejlepší odpověď
marci1

„Společně s Laurou jsme se po zkušenostech z minulých let rozhodli, že v Oberhofu neabsolvuje kompletní program. Předpokládáme, že nastoupí až v nedělním hromadném startu. První tři Světové poháry pro ni byly extrémně vyčerpávající a víme, že potřebuje během sezóny pár přestávek navíc, aby i ve zbývajících závodech předváděla kvalitní výkony,“ vysvětloval dobrovolnou pauzu trenér Němek Gerald Hönig." 🙂

Zdroj: http://biatlon­mag.cz/dahlme­ierova-vynecha-v-oberhofu-dva-zavody-preusova-nepojede-vubec/