Avatar uživatele
anonym

Proč v současnosti nenosí muži klobouky, ale většinou čepice se štítkem (bejzbolky)?

Doplňuji:
eventuálně taky klopáky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, tom004 před 4164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

I když se mi klobouk líbí víc, nenosím ho. Protože, když někde zapomenu kšiltovku, přijdu o pár korun. U klobouku je to co kus, to pár stovek. No a finanční limit na klobouky jsem už dávno vyčerpal. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dopoledne jsem byla nakoupit a potkala jsem hned 3 muže v kloboucích. Ono také není tolik žen, které dnes klobouky nosí. Zřejmě za to může dost velká volnost, pokud jde o módu. Určitě je čepice pohodlnější. V žádném případě ale nevypadá tak hezky, jako klobouk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Je jiná doba a kdo chce jít s dobou, tak se samozřejmě obléká podle poslední módy, aby nevybočil z řady. Taky se mi více líbí klobouky, ale bohužel už si to na sebe žádnej mladej nevezme. protože by prej vypadal jako čtyřicátník :(
Klobouky rozhodně vypadajá galantněji než ty pitomé rovné kšilty…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přesně tak, je to dobou. Klobouky se mi líbí, ale vzít si ho, to chce trochu odvahy. A ty rovný kšilty, co se dnes nocí, to je něco strašnýho. Ty degradují dospělýho chlapa na nějakého dvanáctiletého klučíka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Se štítkem? Snad s kšiltem. A jsou to bejsbolky ne bejzbolky :). Klobouky už nejsou tolik v módě a navíc jsou drahé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Před primitivním, ale nafoukoukaným a sebestředným šéfem žmoulá čepice než klobouk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Protože jde doba dál a svět se mění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Protože se změnila moda taky se nechodi ve spodničkách, dřevákach a tak.
Ja nenosim žadnou čepku.

0 Nominace Nahlásit