Proč v současnosti nenosí muži klobouky, ale většinou čepice se štítkem (bejzbolky)?

Doplňuji:
eventuálně taky klopáky

Nejlepší odpověď
tom004

I když se mi klobouk líbí víc, nenosím ho. Protože, když někde zapomenu kšiltovku, přijdu o pár korun. U klobouku je to co kus, to pár stovek. No a finanční limit na klobouky jsem už dávno vyčerpal. 🙂

Další odpovědi
anonym

Dopoledne jsem byla nakoupit a potkala jsem hned 3 muže v kloboucích. Ono také není tolik žen, které dnes klobouky nosí. Zřejmě za to může dost velká volnost, pokud jde o módu. Určitě je čepice pohodlnější. V žádném případě ale nevypadá tak hezky, jako klobouk.

RyuzakiKate

Je jiná doba a kdo chce jít s dobou, tak se samozřejmě obléká podle poslední módy, aby nevybočil z řady. Taky se mi více líbí klobouky, ale bohužel už si to na sebe žádnej mladej nevezme. protože by prej vypadal jako čtyřicátník :(
Klobouky rozhodně vypadajá galantněji než ty pitomé rovné kšilty…

anonym

Přesně tak, je to dobou. Klobouky se mi líbí, ale vzít si ho, to chce trochu odvahy. A ty rovný kšilty, co se dnes nocí, to je něco strašnýho. Ty degradují dospělýho chlapa na nějakého dvanáctiletého klučíka.

štamgast

Se štítkem? Snad s kšiltem. A jsou to bejsbolky ne bejzbolky :). Klobouky už nejsou tolik v módě a navíc jsou drahé.

venkovan

Před primitivním, ale nafoukoukaným a sebestředným šéfem žmoulá čepice než klobouk.

Natty*

Protože jde doba dál a svět se mění.

Lukasy

Protože se změnila moda taky se nechodi ve spodničkách, dřevákach a tak.
Ja nenosim žadnou čepku.