nosahosa

Proč v sexshopech prodávají výhradně ženy?

Vycházím z toho že na webu Erotic city hledají prodavačku a na email mi odpověděli, že hledají prodavačku nikoliv prodavače… (Konečně práce která by mě bavila a zase nic.)

Nejlepší odpověď
gecco

Proč tvrdíš nepravdu??
😉
Vím od kámošky, že nejméně v jednom potkala prodavače kluka (osobní zkušenost nemám, v sexshopech nenakupuju)…
😉
Líčila, jak si po prvotním úleku s klukem docela pokecala…
😉

Další odpovědi
Agneta

Je to práce jako každá jiná…a tak se mi zdá, že tvoje statistika je jen náhodného charakteru:DD

ptáč

Protože málo platí. Jejich výmluva má zakrýt tento důvod.

BANAN93

to nevím, byl jsem v sexshopu jen jednou na střední škole a se spolužáky jsme koupili odcházející němčinářce vybrátor :D :D :D a je pravda, že tam prodávaly ženy … a chechtaly se, že to máme jako dárek pro učitelku. Němčinářka byla mladá a pěkná a z dárku měla radost a říkala, že ho bude používat :D

Drap

Asi proto, že doposud žádný majitel takového obchodu muže nezaměstnal.

marci1

Nemusí tomu tak být vždy. Možná je to tím, že tam chodí více nakupovat muži. Ve světě jsou už trošku dál : 🙂
http://www.flic­kriver.com/pho­tos/pozland/2883432991/

anonym

BANAN93, tak to musela mýt tvrdí seks s tím darovaným vybrátorem!

Nějak jsem, jako vždy, nepochopil Jugara! Co tím myslel: …,jsou i obchody,kde muži v těchto obchodech prodávají.?

jmhad

moudrý gecco zase kecá, je přece logikou, že erotiku a smyslnost představuje žena. Nevím, co bych koupil, kdyby za pultem stál chlap typu Zeman. Možná pro 4% Boboušek s pleší či Kalousek.

led

Vybrali ste si zjavne nesprávny eroticshop. Skúste predávať v gay shop, alebo ako sa tieto „špecializované erotické predajne“ volajú. Tam by sa asi žena neuživila :)

Klaproth

Když web Erotic city hledá prodavačku, tak to podle tebe znamená, že ve všech sexshopech pracují výhradně ženy?

anonym

Drap nemá opět pravdu,jsou i obchody,kde muži v těchto obchodech prodávají.

anonym

Komu pak se zase nelíbila má kritická poznámka k Jugarovi?

nosahosa

Klaproth : To rozhodně ne, ale Erotic city je největší sexshop v České republice, nevím jak je silná konkurence, jestli vůbec nějaká je. Pokud do Erotic city hledají pouze prodavačky tak zbytek sexshopů je jen zanedbatelné procento kde můžou pracovat muži.

nosahosa

gecco – Od kámošky jo? :)

gecco

No jo…
😉

Drap

Jugar : Co zase plácáš ? Nikdy jsem nic takového neřekl. Nauč se číst!

anonym

Tak si to přečti ještě jednou.

Drap

Zase nevíš co mluvíš. To co tvrdíš, bylo v otázce, ale sám jsem nic takového neřekl. A je mi to i jedno, nerad ztrácím čas s pitomci

anonym

Protože si nic nepamatuješ,to je tím,

Agneta

BANAN93 >>> gratuluji k diskvalifikaci! Teď už tě tady nebude brát nikdo vážně:D