Michal Kole

Proč v pracovním inzerátu na plavčíka, chtějí příjemné a vstřícné vystupování? Plavčík jenom skočí do vody, když topíte?

Nejlepší odpověď
quentos

Plavčíkovi je úplně jedno, jestli topím – pokud tedy za tím účelem tedy na koupališti nerozdělám oheň. Natož aby kvůli tomu skákal do vody.

Další odpovědi
led

Plavčíkovy povinnosti nejsou jen skákat do vody a zachraňovat, ale i udržovat pořádek a klid na břehu.
Pokud jste sledovali seriál Baywatch, tak jste si možná všimli, že tam i hledali ztracené děti, čistili pláže a balili dívky (chlapci), doplňovaly počty chybějících hráčů při volejbalu. Kromě to „zaskakovali“ za policisty … slovem krásné pozlátko práce plavčíka.
A to vyžadovalo příjemné a vstřícné vystupování

bolak

chystáš se na pohovor?