Hakunamatata

Proč v poslední době slýchám od lékařů místo diagnózy slova – Tak to někdo prostě má?

Přijdu k zubaři s citlivými zuby – s tím se nedá nic dělat, to prostě tak někdo mívá.

Přijdu k doktorovi s arytmií, na EKG nic nenajde a řekne, to se tak stává, obzvlášť když jste v nějakém stresu. Neměla jste v poslední době nějaké problémy?

Přijdu na kožní s ekzémem – z toho si nic nedělejte. Vyhrne rukáv a řekne, že to má taky.

V poslední době jsem prostě ani na konkrétní problém nedostala konkrétní nevyhýbavou odpověď. Skutečně existuje tolik nevyléčitelných „vad“? Má tedy pacient na řešení svých zdravotních problémů rezignovat s tím, že to tak prostě nekdo mívá?

Nejlepší odpověď
bolak

asi nejseš atraktivní :))

příště až někam zas pudeš, pořádně nalíčit, umejt, do každýho podpaždí rexonu, nejlíp celou a až tě sestra vpustí dovnitř, tak vypnout hruď a uvidíš že kardiolog to vezme stetoskopem pěkně centimetr po centrimetru a zubař ti navrtá plomby i do zdravejch zubů

Další odpovědi
marci1

Promiňte mi můj názor, ale myslím, že se až příliš zabýváte svým zdravotním stavem a proto možná více vše prožíváte. Samozřejmě, že to co popisujete je zcela „normální“. Vrhněte svoji pozornost na něco zcela jiného, uklidněte se a uvidíte, že se budete cítit lépe. Co mají říkat ti lidé, kteří mají skutečně vážné zdravotní potíže ? Ze stresu může člověk dostat i rakovinu. Tím Vás nechci rozhodně strašit. Užívejte si život, nezabývejte se jen svým tělem a zdravotním stavem. 🙂

anonym

To já čím dál více slyším :„s tím se musíte naučit žít a poprosím 30 korunek.“ !

anonym

Všichni viděli asi Vesničku.Co tam máš dál?

FOX.IK

Me po nehode na motorce bolelo zapesti…prisla jsem za doktorem a on „To musite rozhejbat…no a ze to to TROCHU boli, to je zviot“ Podotykam,ze jsme obycejnou petlahev nemohla otevrit abych u toho nezatinala zuby bolesti.
Jsou to lajdaci, co vystudovali za komunistu a misto somatologie meli nauku o socialismu…tak cobyste chtelil. Mlady doktori jsou daleko prijemnejsi a mnohem vic vedi…