fortin

Proč v okamžiku smrti duše nebo něco takového opouští tělo?

„V okamžiku smrti, tělo vytváří skupiny chemických látek, které způsobují doslova vypadnutí vědomí z fyzického světa a mimo čas.“ Proč se to ale rozděluje? Odděluje od těla? Vždyť mrtvému může být jedno kde je. Ne? Tak proč?

Nejlepší odpověď
tom004

Říká se,že duše člověka postoupí na vyšší úroveň, a tam by tělo bylo zbytečnou přítěží. Ale jak je to opravdu,asi nikdy, jako žijící nezjistíme.

Další odpovědi
dědapetr

A ty by jsi vydržel v zahnívajícím a rozkládajícím těle?Tak se nediv duši.