Proč v Maďarsku nemají JSDH?

Nejlepší odpověď
annas

JSDH -Jednotky sboru dobrovolných hasičů.

Dobrovolní hasiči v Maďarsku jsou, jak je možné zjistit na " Szent Flórián Önkéntestűzoltó-portál"

http://www.szen­tflorian.hu/

Zájmem všech je předcházet katastrofám, příoadné se dobře na ně připravit a likvidovat je. V Maďarsku platí od 1. 1. 2012 základní zákon a právní předpisy vztahující se ke katastrofám a byl zavedený jednotný systém zvládání katastrof.

Stránka se týká sdružení dobrovolných hasičůl, které pomáhá zvládnout katastrofy v rámci civilní a požární ochrany , průmyslové bezpečnost a při organizaci činnosti. Uvádí, materiální, právní, personální pdomínky. atd.
Více v odkazu.

Další odpovědi
setapouch

A proč my nemáme cizineckou legii?

MK44

Pro Setapoucha: Já bych do toho nevrtal. Heleďte, někdo se toho chytí, sestaví z Vietnamců a Urajinců legii, ta hladce převýší celou naši armádu. A kdoví k čemu ji použije ☹

😉