Bronzový

Proč v lídlu řve reproduktor se zvukovým znamením, že je hotové pečivo třeba pár minut v kuse?

Přijdu k první lajně a sotva za mě přijde paní co mi zabarikáduje cestu zpět se na de mnou rezezní hlasité TUM - DUM - DUM.. TUM - DUM - DUM.. TUM - DUM - DUM.. co se stále opakuje a trvalo to několik minut a trvalo snad tři minuty, než jsem se dostal k pokladně a pořád to řvalo. To je nějaká buzerace zákazníků nebo co?!?!
To sakra sou hluchý a nestačí jim DVAKRÁT.. TUM-DUM-DUM, aby se někdo uráčil vytáhnout teplý pečivo z těch jejich pekáren?! Opravdu jsem měl sto chutí si jít stěžovat vedení prodejny. Mám citlivý sluch a byl to pro dost velký nápor. Už tak mi v hlavě píská díky tinnitusu (pískání v uších - nonstop) a tohle to TUM-DUM-DUM mi to akorát dráždí a může zhoršit. Příště si u kasy nasadít obrovská ochraná sluchátka ať vidí jakou kravskou buzeraci na zákazníky tam provádí. Jediné plus je ten, že tam nehraje pořád hudba jako třeba v Kauflandu. Člověk nemůže mít nikde klid. Snad pomalu jen v lese za městem, či na záchodě. Ještě, že stále existují malé obchody s potravinami. Některé věci však seženu jen v Lídlu, např jeden druh tmavé bagety mi fakt chutná, ale jinde ho prostě nemaj.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Do několika Lidlů chodím a neznám !

Třeba to bude vědět šéf tamní prodejny.

Další odpovědi:

Bronzový

To proto, že dopékají zmražené hnusy, tak aby se jim to nespálilo, úplně stačí, že je to občas plesnivé:-(((

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.