Proč v komerčních reklamách převládají ženské modely?

Proč v komerčních reklamách převládají ženské modely, když 51,5% populace přitahují muži a jen 48,5% populace přitahují ženy (vycházím z rozdílu prevalence homosexuality u mužů resp. žen). Kdo se má furt na ty ženy dívat? Žádáme reklamy s mužskými modely. Já si tedy raději koupím auto, na jehož kapotě bude sedět chlap než žena.

Odpovědi
Supercom

Protože ženy jsou od přírody jedinečné :D Ženy přitahují muže takže si to auto koupí :) Raději bych ve Ferrari jezdil se ženou co seděla na kapotě než s mužem :).

MK44

Buďte rád, že ty holky v reklamách jsou. Jsou to jediné, co tam je zajímavé. Ostatní je o tom, co se nedokáže prodat samo a proto se to schovává za sukni…

marci1

Proč v reklamách převládají ženy, to nevím, ale jsem také pro to, aby v reklamách byli více muži. A proč Vám vadí ženy ? Buď jste gay, nebo máte doma tak trošku „nesnesitelnou drahou polovičku“. Jinak to nevidím. Ať žijí ženy i muži ( v reklamách ) ! 🙂

anonym

to marci: oboje 🙂 mně se ženy líbí, ale mělo by to být vyváženější.

anonym

to zjentek: já vycházím z toho, že nezanedbatelnému procentu chlapů se líbí chlapi a jen zanedbatelnému procentu žen se líbí ženy, tzn. chlapi se líbí v konečném důsledku více lidem než ženy.