Zlatý

Proč v každém pracovním inzerátu je uvedeno, přijemný pracovní kolektiv, nadstandardní platové ohodnocení?

Já bych NEVYDRŽEL v jakémkoliv kolektivu.

Nadstandardní ... to je kolik ? Já nesnesu nedostatek informací.

Když jdu něco koupit ať je to potravina tak koukám nasložení a když je to něco do železářství, elektriky tak koukám na technické parametry na obalu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nadstandartní platové ohodnocení znamená to, že získali informaci o to, že se někde za stejnou nebo podobnou práci platí ještě méně.
Příjemný kolektiv znamená , že příjemný musíš být hlavně ty, zvláště k šéfům, nebo půjdeš ještě dřív než tě přijmou.

Další odpovědi:

Pokročilý

Příjemný pracovní kolektiv=protože tam ještě nedělá Kolesa. Nadstandardní platové ohodnocení=protože ještě mají na výplaty, neboť jim Kolesa nezpůsobil hospodářskou škodu ve výši desetinásobku základního kapitálu.

Zlatý

príjemný kolektív - nebudete pracovať sám, stále na Vás bude niekto dozerať (služobne starší)
nadštandartné platové ohodnotenie - bez benefitov, viac, ako dáva konkurencia (rádovo o stokoruny, viac asi nie, záleží od profesie).

ale stačí zdvihnúť telefón, a opýtať sa.

Pokročilý

Já zase naprosto nesnášim inzeráty, kde nabízej úžasnou práci kdesi cosi, ale vlastně uplně zapomenou zmínit, o jakou práci se přesně jedná. V tu chvíli je mi naprosto jasný, že se jedná o nějaký finanční poradenství, nebo podobnou krávovinu. Jednou jsem u nich byla na školení a to byla tak trapná vymejvačka hlav. Tři hodiny nám místo vyškolování jenom dokola propočítávali, jak strašně moc si vyděláme a jak budem bohatý při minimálním úsilí. To jsem se tenkrát pěkně nas*ala...Jinak u těchhle stupidně inzerovanejch prací je vždycky jasný, že se jedná o něco nepříliš populárního jako marketing, callcentrum, prodej různejch cetek, postávání ve stánku a tak. Ale naštěstí i tam se s trochou štěstí najde slušná brigáda. Já si třeba našla před dvěma lety callcentrum, kde se k nám chovaj normálně a platěj nás za čas a ne za výkon...a kde nemusim nikomu nic nabízet, jenom vyplňuju dotazníky:-D Ale jen jako brigáda, na plnej úvazek by se to nedalo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.