bolak

Proč v hokeji neexistuje vlastní gól, tak jako ve fotbale?

Nejlepší odpověď
Drap

Od kdy neexistuje? Stále žiji v domnění že existuje.

Další odpovědi
Emefej

Pochopitelně, že vlastní gól existuje. Do zápisu o utkání se jako střelec zapisuje poslední hráč soupeře, který tečoval puk.

marci1

V ledním hokeji pojem vlastní gól v podstatě neexistuje (resp. v případě vlastního gólu je branka přiznána tomu hráči soupeřova týmu, který se jako poslední dotkl puku předtím, než bylo dosaženo branky).

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/G%C3%B3l

anonym

Také si myslím, že existuje, akorát tam brankáři lépe chytají (není tak velká brána) a nebo mužstvo tolik nepřihrává brankářům, čili tím pádem ani nepadají góly.

MK44

Boláku, to chceš tohle fórum definitivně odrovnat? … 😉