Comanch

Proč v FMX nejde udělat 360°

Proč v dnešní době, kdy nejsou výjimkou triky na motorce jako double backflip, ještě nikdo neudělal obyčejnou rotaci 360? Co fyzikálně brání provedení tomuto triku?

Odpovědi
zelí

No, na kole co váží pár kilo to nic není. Ale motorka váží skoro metrák. To je celkem rozdíl. 360°se tak dá udělat jen v kombinaci s nějákým dalším rotačním trikem, třeba s front flipem.

anonym

Jde to a proč by to nešlo?Vy to neumíte?

anonym

zelí – A co bar-spin v kombinaci s helikopterou a bumerangem?