jannina

Proč v dnešní době mají zelenou podvodníci a lumpové?

Prostě s poctivostí jak se říká nejdál dojdeš boužel v dnešní době není pravda!Spíše co mě se týče důvěřuj,ale prověřuj!
Doplňuji:
Já se o to přispůsobení také snažím,ale asi málo,protože zatím dostávám jen samé kopance od života.Nelituji se v žádnem případě aspon mě život pořád jen a jen učí.Pěvně věřím že to snad nebude aš to mích 100let????

Nejlepší odpověď
beer

Protože podvodníci a lumpové tento stát vedou.
Zákony jsou dělány přinejmenšmí nedostačné a děravé, aby i oni mohli mít prospěch.

Další odpovědi
dudu

Největší handikep demokracie přestavuje skutečnost, že v době její existence slušnost chápou gauneři a lůza za slabost. Podle toho se zmíněná cházka projevuje. Bohužel, po revoluci se pro velkou skupinu z nás modlou stala honba za ziskem a narůstající spotřebou hmotných statků. Vše měla vyřešit jakási kouzelná ruka trhu a temnými sílami byly násilně vypnuty téměř veškeré kontrolní mechanismy. Pochodeň převzala skupina bezohledných karieristů, která cestou za svojí modlou postupně „do příkopů“ odvrhla slabší, nemocné a staré. I když dnes na pomyslném piedestalu chlemstá svoje zisky, cesta za nimi je také hrubě poškodila a to nejen fyzicky, ale především nezvratně poznamenala jejich duševní kulturu a čistotu.
Přátele prosím věřte, že je zcela nezbytné, aby naše společnost našla sílu vrátit se na výchozí pozici, posbírat raněné, slabé a staré, přerozdělit vodu, potraviny i ostatní hodnoty a držíce se vzájemně za ruce pokusila se ze všech sil vyhledat lepší, snad tu správnou cestu!!

anonym

viz další názory:
Doplňuji:
ad tom, dáváš-li odkaz při vlastním přihlášení, ostatním nepřihlášeným se to nezobrazuje!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/s-poctivosti-nejdal-dojdes-je-to-pravda

poa.li

Nemají zelenou, jen si umí najít cestu k tomu, co považují za důležité..Jako i ostatní.. Myslím… Jak daleko dojdou je tedy otázka budoucnosti…:-)

Kamil Kretek

protože ty naše zákony… prostě hrůza a navíc jsou lumpové pořád chytřejší

tom004

Umí se přizpůsobit.

https://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&pid=­gmail&attid=0­.2&thid=135be­a369cc0a69e&mt=ap­plication/mswor­d&url=https://ma­il.google.com/ma­il/?ui%3D2%26ik%3­Df5c608a986%26vi­ew%3Datt%26th%3D135­bea369cc0a69e%­26attid%3D0.2%26dis­p%3Dsafe%26zw&sig=­AHIEtbSveq2n2VWS8­e1fHzNaNIIF1ou­Iiw