Lucy13

Proč už zrušili časopis In Touch?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vyhlížíte v trafikách nové číslo bulvárního magazínu INTOUCH? Tak to máme pro vás špatnou informaci! K 31. lednu ukončila společnost Bauer Media vydávání tohoto společenského čtrnáctideníku InTouch. Časopis během své dvouleté existence nenaplnil očekávání vydavatele. Potvrdilo se, že i přes uznávanou nadnárodní značku a vysoce profesionální zpracování tento časopis nenašel v českých podmínkách dostatečně širokou cílovou skupinu čtenářů

Zdroj: http://luklife­.cz/luklife/g-news/gaymix/magazin-intouch-skoncil.html

Další odpovědi
terry

Malý odbyt. Stejně jako Coca-Cola Blak, která mi chutnala ☹.
Jsme prostě malý národ. Tedy je nás tu málo.