tencosepta

Proč už toho Đ€ß!Ł@ admini nezablokují?

Ano, mám namysli gestapáka. Kazí tady akorát vzduch a lidé, kteří potřebujou pomoc se ji nedostanou.

Nejlepší odpověď
jpau

Už jsem to jednou psal, dám si tu práci a napíšu to ještě jednou.

  1. Neexistuje účinný způsob, jak „zablokovat“ uživatele. Můžeš mu dát ban, pak se vytvoří znova, můžeš mu dát ban na IP, což buď k ničemu nevede (pokud mu provider hodí přes DHCP novou IP při každém připojení) nebo stojí malinko úsilí si přenastavit proxy (poprvé se mi to povedlo někdy ve 14 letech, v té době jsem byl king, teď by mi to nandal kdejaký 12letý hošan – už na to jsou aplikace).
  2. S těmito problémy se v zásadě potýká každý web, který se obaluje nějakou komunitou. Většinou to však není tak, že je velká část komunity tvořena napůl senilními sluníčo-usery, kteří si všechno hned berou. Zpravidla se to tam řeší takhle:

uživatel je debil – „uživatel, jsi debil, sereme na Tebe, běž pryč“
uživatel stále trolluje – „ignorujeme ho“
uživatel nepřestává trollovat – „ban“
uživatel se vytvoří opět – „ban, pokud přijdeš opět tak exotopedia“
uživatel se vytvoří opět – „exotopedia“
uživatel přesune svůj zájem jinam.

Největší problém zdejší komunity je, že mu děláte divadlo a jeho to baví. Popravdě mě taky. Funguje to stejně, jak když se předvádí díte ve školce? Jak ho v tom zastavíte? Napomínáním? Bude se předvádět ještě víc, žejo. No tak si ho přestanete všímat, zjistí že o něj není zájem a nechá toho.

Další odpovědi
quentos

prý se na tom „pracuje“, psal admin. Toto psal ve středu. Asi to potrvá.

Kelt

Proč někoho kritizuješ?. Každý má právo tady napsat, co chce, pokud je to dle kodexu pravidel a jiného. Některé příspěvky se mažou. A když se ti to nelíbí, můžeš si to ignorovat, nebo na to nějak odpovědět.

anonym

goodnessrossi55@hotmail.com
ahoj drahá,
Mé jméno je miss Bože,
i, m zajímalo,
vy a je přátelský s
you.I by uvítal, kdyby se
seznámit co nejdříve,
můžete mi dostat přes můj soukromý
E_mail je uvedeno níže, takže můžeme
dostat se navzájem lépe poznat,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
Docela věřím, že můžeme začít
Odtud protože to trvá, kdo zná někoho.
a také jsem vám poslat moji fotku,
S pozdravem,

dobroty.
_____________­_______
goodnessrossi55@hotmail.com
hello dear ,
my name is miss Goodness,
i,m interested in knowing
you and being friendly with
you.i would appreciate if we
get acquainted as soon as possible,
you can reach me through my private
e_mail stated below so that we can
get to know each other better,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
I quite believe that we can start
from here since it takes one to know someone.
and also i will send you my picture,
Yours truly,

goodness.Vepište odpověď…