zjentek

proč už se netočej detektivky, jako byl Marlowe od Chandlera?

..to už definitivně došli chlapi? :o

Nejlepší odpověď
zzzzz

Už nejsou v kurzu, teď se točí samé realityšou ☹

zjentek

myslíš, že teď jsou pro změnu v kurzu chlapi jako Vladko z vily, nebo Sámer Issa a tak? Za boha jsem teď nemohl najít slovo za ty „chlapy“, tak jsem napsal chlapi :o:o:o

zzzzz

No jo no, už je to tak. Však ty si teď taky za holku 😁

zzzzz

Minule se mi ztratila ta diskuze s iv, tak jak to máš s tou operací???

gagaga

ja si myslim, ze zjentek zacina " od shora "..
zatim ma jen dlouhy vlasy … :)

  • iv-

zzzzz

takže teď jsou na řadě silikony, doufám, že nebude šetřit a nechá si udělat alespoň nějaké čtverky 😁

zzzzz

a to by ho pak mohla Petra naučit sedět v té zahradní restauraci 🙂

gagaga

:)