Avatar uživatele
Damiana

Proč už se neobjevují zamilované nápisy na domech?

Nedávno jsem se nad tím pozastavila, když nám někdo „vyzdobil“ fungl nágl nové vchodové dveře přiblblým sprejovým „písem“, nic neříkajícím klikyhákem.
Už nikde nevidím nápisy: Klára + Pavel = Velká láska nebo prosté: O + K = VLPP. Ani zcela jasné: Navrátil ze 6. B je prase.
Všimli jste si toho také?
Popřípadě – Co byste napsali dnes na dům od srdce vy? 🙂
Doplňuji:
No techniku sice máme, ale sprejeři se „vyjadřují“ bez ohledu na ni.
Není to škoda a ztráta romantiky – do budoucna hezkých vzpomínek?
Bylo super vidět nějakou po uši rudou holku, jak nápis: Miluji Petru K. u vchodu domu zuřivě smazává nebo škrtá…:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, iceT, Andělé, Drap, redy, briketka10, Illines, david22 před 4354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Dnes máme internet,mobil,tak není potřebné to psát na fasády.
:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

já to ještě vídám v autobusech na sedadlech, starých zastávkách, ale i na stromech, některé děti si to čmárají jen tak na silnici :D

a máš pravdu, když za mnou jezdil kluk z Prahy chodili jsme pěšky na zastávku k zimáku a tam byla plechová zastávka namaloval tam dva panďuláčky kluka a panenku s copánkem jak k sobě běží až se za nima práší a maj nahoru ruce, celý týden jsem na ni chodila jen abych ten obrázek viděla byl jen pro mně !!
jaký bylo moje zděšení, když tu zastávku zbourali neumí si nikdo představit ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepíši na domy a ani jsem nikdy nepsal, takže od srdce by mi ani nešlo psát na fasádu. Zřejmě dnešní mladí už nejsou takovými romantiky, a místo toho aby se takto nějak vyjádřili a předali důležité sdělení okolí, tak napíši stručně /kdo ví co / na fb

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Nikdy jsem se takhle nevyjevoval, ani jsem neryl do stromů, nepsal na záchodcích , nečmáral po památkách. Přišlo mi to chuligánské. Snad jen dnes bych byl schopen se projevit vůči třeba Kalouskovi, Klausovi či Havlovi podobně, ale připisují to beznaději. A ti ostatní trotlové typu Vondry, Béma,Topolánka apod. nestojej ani za tu barvu. O lásce, kráse a štěstí bych spíše poslal po vodě lahev, vypustil balónek nebo zakopal poklad. A nebo raději namaluji obraz, natočím film , napíšu povídku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Na zdi se objevují často, ale na té facebookové…:/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek