fg

Proč už nejsou vidět v elektroobchodech klasické TV?

Nejlepší odpověď
DDarent

Protože už neexistuje nikdo, kdo by si je koupil!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

Další odpovědi
chudst

Jsou, proc by nebyly? Mate-li na mysli klasicke „bedny“, tak ty jiz skutecne videt nejsou – nahradily je LCDcka a plazmy, ale ty vidam celkem bezne.

lukas.zmizik

klasickym televizorem je myslen dlouha leta znamy televizor s vakuovou obrazovkou?

no to je stejna otazka, jako – proc nejsou v obchodech videt videorekordery na VHS :)

žolik

Staré klasické už tak leda někde mají doma sbírku,vyměni­li LCD.

Zdroj: žolík

olda12

protože šetřiví důchodci je vykoupili