DusanOrlik

Proc uz neexistuje firma EPEE ?

Kdo a proc ji zrusil?Nebo nazev EPEE byl zmenen na EPLINE?EPEE: brana do sveta hracek

Odpovědi
sejtanka

Že by zkrachovala?

ReHu

Možná ze stejného důvodu jako X dalších firem.

franku

Asi to někdo vytuneloval,jak je v Česku zvykem.

Jsemtady

Buď vyráběli nekvalitní produkty a nikdo je nekupoval a proto nevydělali žádné peníze a opravdu zkrachovali. Nebo na tom tak špatně nebyli a nějaký jiný výrobce je koupil a včlenil do své společnosti, tak že se budou stejné produkty prodávat pod jiným jménem. (Nějáké věci od nich byli na www.dumhracek.cz.) Jsi si jistý, že již epee není?

hanulka11

zadej si do vyhledavače a uvidíš ,že se o firmě ještě před pár dny psalo.