Proč už nechcou dělat vyvolený?

Proč nechtějí udělat další řadu Vyvolených?
Doplňuji:
Stingo-Ale vždyť pořád říkali, že je neuvěřitelné, kolik lidí je sleduje, a kolik lidí poslali svou sms :/ A je to sice hlopuhé a naivní, ale kdyby udělali setkání fanoušků Vyvolených a tam by přišli soutěžící a tak, a bylo by tam dobrovolné vstupné..... a nebo třeba vstupné 20 kč tak by přece už měli an to peníze ne? A pak by zase vydělali těma smskama co jim tam lidi posílají aby zvolili koho chcou aby postoupil....­.........

Nejlepší odpověď
Dochy

Zeby dostali rozum? Moc se mi tomu nechce verit…

Další odpovědi
štamgast

Protože je to blbost na entou.

Stingo

Lidi uz to tak netahne a oni potrebuji vydelat reklamou prave na sledovanosti, jinak je to prodelecne.

da ny

Možná, že už konečně diváky přestalo „bavit a sledovat“ jednoduché, přízemní pořady bulvárního typu lidí s nižší intaligenční výbavou. Takových účinkujících byla většina.
Okoukané téma, nic zajímavého a tedy již méně výdělečný pořad..

marci1

Lidé to už nechtějí sledovat. ☹

anonym

Ad Doplnění:
…„pořád říkali, kolik lidí je sleduje“ – všimni si, že takovéto proklamace se vždycky říkají u těch největších howězin, o které už opravdu nemá nikdo zájem – jde o pokus vyvolat psychologický efekt ´stádního chování´, tedy o pokus, aby to konečně začal sledovat aspoň ten, kdo slyší, že ´to sledují všichni´ – aneb – čím větší reklama je nečemu dělána, tím větší propadák to ve skutečnosti je…
…„kdyby udělali setkání fanoušků“ – organizace takového setkání a honoráře účinkujících by stály mnohonásobně více, než ´dvacku za návštěvníka´ – nehledě na to, že by možná dohromady nikdo nepřišel…
…„by zase vydělali těma SMSkama“ – pokud není sledovanost, nejsou ani SMSky – nehledě na to, že postavení kulis (vily) a závěrečná odměna pro největšího vytrvalce ani zdaleka netvoří největší náklady na takový pořad…
😉

mosoj

Teď už dělají jenom vy vole ..... Je to lacinější a vyjde to nastejno.