Mousinek

Proč už mi nejde psát do své otázky, kterou sem poslala?

Proč už mi nejde psát do své otázky, kterou sem poslala? Co se stalo?
Mě jde špatně rozumět, ale já mam rada život ale taky se těšim až umřu jako kdybych věděla že budu po smrti taky šťastná. Někdy se ptam co je to myšlenka, jestli to není ten Bůh protože to nejde vidět ale existuje to a co jeiného by to bylo. Jenže já mám ráda všechno co je v životě pěkné i nepěkné protože to musi asi byt součást života tady. Nevím jestli jsem zlá, když tak mluvím jen to tak cítím. Ani se nedokážů na nikoho zlobit a taky se za to stydím ale přijímám to.

Nejlepší odpověď
ReHu

Otázku můžeš 1 doplnit.
Viz Podmínky serveru. Zcela dole.