honza19hk

proč už mi nechodí maily o přehledu mé aktivity(bodů) na tomto serveru??

Dřívě mi chodil tzv týdenní přehled,kde jsem mohl zjistit kolik mi přibylo bodů. Poslední dobou to ale nějak nechodí.Jak to napravit? nemá to spojení s novou verzí těchto stránek?
Doplňuji:
v nastavení mého profilu to mám správně.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dobrá připomínka !!!!

Ani jsem si to neuvědomil, že mi v sobotu nebo v neděli nic nepřišlo.

Další odpovědi
Drap

Taky jsem to nepostřehl, nepřišlo ale nic

redy

Nojo nic nepřišlo!
Zajimavé zjištění,něco jim habruje:)

sandy45

Jako vždy když se něco co funguje vylepšuje