verka

Proč už jsou v obchodech figurky Mikulášů?

Nebere tato předčasná nabídka dětem „těšení se na něco“? Přece se tak dlouho nevydrží těšit!

Nejlepší odpověď
1popelka1

Asi tak jak Golumek. A dokud lidi budou tak blbí (s prominutím) a budou nakupovat v předstihu, tak se nic nezmění a za chvíli bude Mikuláš v nabídce už i o letních prázdninách a možná i celý rok…

Další odpovědi
anonym

když už ted jsou v prodeji figurky Mikulášů a příští měsíc už bude i vánoční výzdoba tak by správně měly být v listopadu povánoční slevy, když už s předstihem tak snad sevším všudy né?

Gollumek.88

marketingový tah. Za měsíc budou v obchodech už vánoční výzdoby. „Lidi honem nakupujte, utrácejte vánoce sou za rohem“ asi takhle …

vecernice

Je to rok od roku horší.I to počasí už je zblblé.Zbytečně uměle uspěchaná doba,která v lidech vyvolává nervozitu.Nakonec jdete koupit před Mikulášem figurku a máte smůlu,protože se to vyprodalo skoro v létě.Ano ,pak jsou ty děcka zmatený a nám dělá problém jim vysvětlit,že ještě mají čas.

Elekrikář

To je schválně, děti vás uprosí a koupíte je. Ježe znáte děti za chvíli vám zůstane jen staniol a musíte koupit další.