Hamon

Proč už holky nechodí bez podprsenky?

Taková to byla pěkná móda :)
Doplňuji:
iceT: nám to také způsobuje jisté problémy, třeba se soustředěním nebo koordinací. Ale gravitaci to u nás naopak porušuje :D

Nejlepší odpověď
iceT

Protože gravitace je mrcha a mužům nijaké problémy nezpůsobuje 🙂
Doplňuji:
Perníku,plastiková prsa podprsenku tak jaksi nepotřebujou

Další odpovědi
anonym

Nekerý choděj…
A u některých je dobře, že nechoděj…
😉
Doplňuji:
iceT: Gravitace?? – to, že je pěěěkná mrcha víme i my, kdyby jí nebylo, to bychom byli ´pašáci´… 😁

mosoj

To jsi na tom tak špatně že musíš lovit prsa na ulici ? Spíš mně mrzí, že je mnoho děvčat obézních. Nejenom děvčat !

led

Pretože dospely v ženy.

Páni, nebudem vám tu vysvetľovať potrebu podprsenky (až dospejete, možno pochopíte). Ale zabúdate na základnú poučku tajomna:
„čo je sčasti zahalené dráždi ľudskú zvedavosť“.
Doplňuji:
A vôbec.
Páni prečo sa vlastne obliekate? Nie je zbytočné sa tak navliekať, keď proti chladu sa stačí zahaliť plachtou?

arygnoc

iceT:

ale mladí by mohli, …

fakt to bola pekná móda.
Doplňuji:
vo fyzike nemajú o gravitácii ani poňatia, ale keď ide o podprsenku, to je samé „veď vieš, gravitácia“.

;)

RyuzakiKate

Ty, které mají prsa číslo 1 (možná i 2) a méně si to mohou dovolit. Kdybys věděl, jak je to bez ní děsně nepříjemný, tak se tak blbě neptáš ;)

HonzikPernik

Aby jim ty jejich plastikovaně operované KOZY nevypadly.

Krakis

Protože nemaj žádný prsa.Dneska chce bejt každá vychrtlá jak modelky a ty pořádný baby co maj velikost od 4.výše už potřebujou stany.Ale zas to má výhodu v autě-nepotřebují airbagy… 🙂

lota

Já třeba už chodím bez podprsenky, ale nemyslím si, že je to nějak zajímavé. Když jsem měla ještě nějaký prsa, bylo to bez ní nepříjemné.:-)

Hamon

led: ale nikdo neříká, že jedna a ta samá ženská má chodit bez podprsenky až do důchodu. Ale v tom věku kolem osmnácti…
A to, že chodily bez podprsenky neznamenalo, že chodily nahé. A právě to, že bylo leccos naznačeno, dráždilo fantazii mnohem víc. Bez ohledu na velikost a tvar.

led

Děvče, Holka je zvyčajne oslovenie pre vekovo mladšie (aj keď aj my sivovlasé si tak medzi sebou povieme) preto som napísala: „Pretože dospely v ženy.“

Niektoré ženy bez podprsenky sa ale cítia nahé. Tak isto, ako niektorí muži bez kravaty.
Ale nebuďte smutný, dnes som sa zabavila v predajni s textilom dve 9-ročné dievčatá obdivovali podprsenky aj hlasom :)
takže neviem…

Hamon

Tak na takový věk raději nemyslím :D
Jinak díky za odpovědi. Stejně to byl spíš takový povzdech, řečnická otázka.

Hamon

Mosoj: nemůžu (a dokonce ani nechci) mít všechny holky doma. Ale to neznamená, že se rád nepodívám. Tobě to snad vadí?

mosoj

A tobě snad vadí moje odpověď či dotaz ?

Hamon

Myslel jsem jestli ti vadí koukat na holky. Nemám chuť tady vyvolávat spory :)

Hamon

Chápu, že to některým může způsobovat problémy – bolavá záda nebo třeba vymlácené zuby po běhu :D