Bronzový

Proč už holky nechodí bez podprsenky?

Taková to byla pěkná móda :)
Doplňuji:
iceT: nám to také způsobuje jisté problémy, třeba se soustředěním nebo koordinací. Ale gravitaci to u nás naopak porušuje :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože gravitace je mrcha a mužům nijaké problémy nezpůsobuje :-)
Doplňuji:
Perníku,plastiková prsa podprsenku tak jaksi nepotřebujou

Další odpovědi:

Nekerý choděj...
A u některých je dobře, že nechoděj...
;-)
Doplňuji:
iceT: Gravitace?? - to, že je pěěěkná mrcha víme i my, kdyby jí nebylo, to bychom byli ´pašáci´... :-D

Zlatý

To jsi na tom tak špatně že musíš lovit prsa na ulici ? Spíš mně mrzí, že je mnoho děvčat obézních. Nejenom děvčat !

Zlatý

Pretože dospely v ženy.

Páni, nebudem vám tu vysvetľovať potrebu podprsenky (až dospejete, možno pochopíte). Ale zabúdate na základnú poučku tajomna:
"čo je sčasti zahalené dráždi ľudskú zvedavosť".
Doplňuji:
A vôbec.
Páni prečo sa vlastne obliekate? Nie je zbytočné sa tak navliekať, keď proti chladu sa stačí zahaliť plachtou?

Zlatý

iceT:

ale mladí by mohli, ...

fakt to bola pekná móda.
Doplňuji:
vo fyzike nemajú o gravitácii ani poňatia, ale keď ide o podprsenku, to je samé "veď vieš, gravitácia".

;)

Bronzový

Ty, které mají prsa číslo 1 (možná i 2) a méně si to mohou dovolit. Kdybys věděl, jak je to bez ní děsně nepříjemný, tak se tak blbě neptáš ;)

Pokročilý

Aby jim ty jejich plastikovaně operované KOZY nevypadly.

Pokročilý

Protože nemaj žádný prsa.Dneska chce bejt každá vychrtlá jak modelky a ty pořádný baby co maj velikost od 4.výše už potřebujou stany.Ale zas to má výhodu v autě-nepotřebují airbagy.... :-)

Pokročilý

Já třeba už chodím bez podprsenky, ale nemyslím si, že je to nějak zajímavé. Když jsem měla ještě nějaký prsa, bylo to bez ní nepříjemné.:-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Hamon

led: ale nikdo neříká, že jedna a ta samá ženská má chodit bez podprsenky až do důchodu. Ale v tom věku kolem osmnácti...
A to, že chodily bez podprsenky neznamenalo, že chodily nahé. A právě to, že bylo leccos naznačeno, dráždilo fantazii mnohem víc. Bez ohledu na velikost a tvar.

Zlatý

led

Děvče, Holka je zvyčajne oslovenie pre vekovo mladšie (aj keď aj my sivovlasé si tak medzi sebou povieme) preto som napísala: "Pretože dospely v ženy."

Niektoré ženy bez podprsenky sa ale cítia nahé. Tak isto, ako niektorí muži bez kravaty.
Ale nebuďte smutný, dnes som sa zabavila v predajni s textilom dve 9-ročné dievčatá obdivovali podprsenky aj hlasom :)
takže neviem....

Bronzový

Hamon

Tak na takový věk raději nemyslím :D
Jinak díky za odpovědi. Stejně to byl spíš takový povzdech, řečnická otázka.

Bronzový

Hamon

Mosoj: nemůžu (a dokonce ani nechci) mít všechny holky doma. Ale to neznamená, že se rád nepodívám. Tobě to snad vadí?

Zlatý

mosoj

A tobě snad vadí moje odpověď či dotaz ?

Bronzový

Hamon

Myslel jsem jestli ti vadí koukat na holky. Nemám chuť tady vyvolávat spory :)

Bronzový

Hamon

Chápu, že to některým může způsobovat problémy - bolavá záda nebo třeba vymlácené zuby po běhu :D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.