Proč už dávno nespíte? :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Protože jsem sova a v noci si užívám sladkýho nicnedělání. Ve dne se chodí do školy a maká, den je práce. Noc je moje království, v tu si můžu dělat, co chci. Takže i to nic.

Další odpovědi
tom004

Protože,život je jen náhoda,tak proč ho marnit spaním. 🙂

anonym

Karkulko, to abych mohl odpovídat na podobné pozdní otázky.

hanny 2

Protože musím takhle pozdě ještě vyvenčit psa,aby vydržel do rána aspoň do 7 hodin.

iwetax

Protože jsem na rodičovské dovolené a užívám si nekonečné prázdniny za státní peníze 🙂