Perokur

Proč USA tak ochotně „vyvážely demokracii“ do arabských zemí, ale nemají se k demokratizaci Severní Koreje?

Přitom v žádné arabské zemi demokracie nefunguje, zatímco Korejci žijící o pár kilometrů jižněji ji mají a nejsou tam s ní žádné problémy

Nejlepší odpověď
anonym

Protože Američani potřebují takovou demokracii, která JE BUDE POSLOUCHAT.

Další odpovědi
Drap

Rádi by. Zatím se jim však nedaří.
Dost na tom, že vycvičili Taliban a svým konáním pomáhají islamizaci světa.

Kura

Amíci ještě nikdy nikde nenavodili nic dobrého. Bohužel, z pro mě neznámého důvodu, jim celý svět naslouchá a poslouchá je. Kážou vodu a pijí víno.

Minas

Amici se pokoušeli několikrát, hlavně v průběhu Korejské války za vedením Trumana, ale zase jim to čongové z Číny přerušili, vlastně co je horší? Korejská „demokracie“, kde můžou volit diktátora, anebo amíkovská, kde volí vládce zla? Tedy vopici..

Pepa25

USA že nic nepodnikají proti režimu v KLDR? Co to je za hloupost?

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/North_Kore­a%E2%80%93Uni­ted_States_re­lations#2001.E2­.80.93present

anonym

Fotrův Pérokuř je velký Američan,kterýho musejí všichni poslouchat,nebo bude teror aha.

anonym

„Američan od Chorvatska“(ještě větší frája jak jeho táta).