Avatar uživatele
Shady

Proč USA nedali světu důkaz o smrti Usámy bin Ládina?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Takké bys amíkům věřil jen pokud by Usámovu hlavu někde vystavili na talíři? Na Měsíci ti pacholci rovněž nikdy nebyli a nedávné záběry z družice na místa přistání lunárních modulů jsou padělkem. Lžou rovněž o Lunochodu, který údajně Rusům přesně cca po 40-ti létech co do polohy identifikovali.
Mimochodem kdysi se vyprávělo, že Sověti na Měsíc ze zmíněným vozítkem poslali v zájmu prvenství kosmonauta, který ho zprovoznil a protože neměl možnost návratu, ve jménu KSSS spáchal sebevraždu. Jeho mrtvola zatím z oběžné dráhy nebyla zalezena......
Doplňuji:
oprava: se zmíněným …
nalezena

Upravil/a: dudu

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Stingo

Ono to totiž nemusí být všechno tak, jak je prezentováno v médiích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

Že nebyli na Měsíci?
Tady někdo moc prožívá alternativní teorie a všem možném.
Sám třeba nevěřím oficiální verzi o 11. září ale tvrdit takovou hovadinu že nebyli na měsíci je padlé na hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Neistota je niekedy účinnejšia než istota.
Záznam z útoku nemožno zverejniť, pretože us-strelci a ich informátori musia v záujme svojej bezpečnosti anonýmní. Bol útok vedený naozaj tak, ako sa prezentuje? Neboli použité nelegálne prostriedky? Zverejnenie týchto záznamov ako dôkazový materiál, spolu s fotografiami a inými „hmatateľnými“ dôkazmi by mohol prezradiť viac, než je vhodné.
Pokiaľ nebude istota, bude aj dôvod na zvýšené náklady na zbrojenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Protože na nás zase jednou sehráli pěknou habaďůru :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MamRadHudbu

Ale nechápu proč se zrovna do toho serou amici můj názor je že to dělají protože je tam velké množství ropy a z toho jsou těžké prachy možná to souvisí s 11.zářím ale je to jen můj názor ne že mi tady začnete nadávat za tohle 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek