Michal Kole

Proč úřednice na pracáku nezohlednila, že mám defakto 2 střední školy (učňák a průmyslovku) a nějak „neokecela“ moje

čtyřky na vysvědčení.

logicky můj prospěch se zhoršil ve druháku, kdy se mi rozváděli rodiče, táta se odstěhoval za milenkou, bylo mezi námi „dusno“.

Pak jsem začal mít strach z maturity, byl jsem na nervy, občas mě tekly což se taky projevilo na známkách, ale znalosti byli i když se pomaleji vybavovali, hlavně až po písemce, kdy opadl stres.

Vím jak fungují stroje z elektrické stránky a i z mechanické a na pozice kam jsem se hlásil tato kombinace vzdělání byla ideální.

To že jsem „asociální“ ještě neznamená, že nezvládnu vlastní odbornou práci strojního konstruktera.

Výkresy jsem odevzával stylem něco odevzdat, aby nebylo za pět neodevzdání, protože to nešlo stíhat.

Když jsem přišel ze školy musel jsem si na 2 hodinky schrupnout protože 7 hodin sedět ve škole a vnímat bylo na mě až moc a večer za tmy při zářivce dělat úkoly není moc „inspirativní“.

(Večer mívám nejvíc depky).

Jednou mi ujeli nervy a na učitele jsem zařval, před třídou: „To že jsem nenakreslil pružiny ještě neznamená, že nevím, že tam být musí.“

Sklidil jsem aplaus od spolužáků.

Další mínus pro úřednici na pracáku, vycházela jen z mých „nepřesných“ známek a ne z toho co jsem měl v hlavě.

Mohla si zapnou Skype a večer, když jsem si na internetu hledal na chatu holky co umí plavat. si se mnou popovídat třeba o konstrukci dopravníků, aby „odfiltrovala "stres“ na úřadu, aby ze mě když budu uvolnější něco vytáhla a mohla mi napsat kladný posudek pro zaměstnavatele.

Ve škole jsme se učili, kyž nejde jedna cesta, tak můžeme zkusit jinou cestu.

Ne všechny fyzikálná veličiny jde objektivně změřit tak se používají různé náhradní, zejména výpočtové metody a experimentálně zjištěné koeficienty.

Ona se držela jen „cesty“, aby nemusela nic dělat.

Čím si pomohla, že jsem skončil v psychiatrické léčbně v Dobřanech ?

To jí nenapadlo, že s papíry z blázince moje cena na trhu práce klesne ?

Papíry od doktorů tam měla v „přihlášce“, tak proč mě nadměrně stresovala, když to bylo kontraproduktivní ?

Já když něco dělám, tak NESNESU použití NEÚČINNÝCH metod.

Nejlepší odpověď
venkovan

Nebylo by lepší se nebabrat v minulosti a pohnout se dopředu?
Nahoď usměv, na nemoci a minulost „hoď bobek“, vem to jako životní zkušenost, a vzhůru za dalšími průšvihy a trpasy. Tedy za kořením života.

Další odpovědi
Bedy

Úřednice žel nemá v popisu práce si povídat s lidmi a řešit jejich problémy přes Skype.
Co znamená de facto dvě školy? Pokud to prostě nemáte doložené (výuční list, maturita), tak prostě tu školu nemáte.

manon

Michale, ale tady to nevyřešíme a ani Ty to teď nevyřešíš. Ta úřednice na pracáku nemá jen Tebe. Měl bys teď chvilku na to přestat myslet a věnovat se něčemu jinému.

Sůwa

Michale, tebe dneska nějak pálí dobré bydlo. Polož si otázku, jestli by se ti vůbec do nějakého zaměstnání chtělo, nebo jestli ti náhodou není doma líp. Nemáš sice moc velký ID, ale je to JISTOTA !!!, za kterou se dá vyžít.