Proc uniforma zvysuje atraktivitu? Lze to vysvětlit nejakou hypotézou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Hypotézu na to žádnou neznám, tak nějakou vymyslím. Uniforma je spojena s povoláním, které vyžaduje silné, zdravé a statečné muže. Proto se předpokládá (i podvědomě), že muž v uniformě je silný, zdravý a statečný - z genetického hlediska ideální otec.
Kromě toho, když má někdo uniformu, (zejména vycházkovou nebo slavnostní) tak je většinou zároveň oholený, ostříhaný, umytý a vyžehlený. Což většina žen vidí u mužů ráda, ale u civilisty to dnes bohužel znamená, že máte nejspíš co do činění s homosexuálem. :-)
Doplňuji:
Mimochodem, českým policistkám uniforma většinou esteticky dost ubližuje, ale vojačky jsou OK :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Protože ženská ví, že je chlap ochočený, zvyklý poslouchat na slovo a žrát blafy :)

Stříbrný

Ne vždy, ne vždy...když jsem já sloužil vlasti (tenkrát v ČSLA) a mašíroval městem tak školačky pokřikovaly: hele, voják Švejk ! levá, dva ! pravda, měl jsem mírnou nadváhu a dobráckej úsměv...ale bol som čiatar absolvent !

Zlatý

mám na uniformu alergiu.
akúkoľvek, i tú poštársku.

od tej doby, čo ma nútili "do zeleného" prevláda vo mne názor, že každý, kto má uniformu, je člen idiotského stáda podriadeného volovi.

takže u mňa je to opačne.

;-Q

Diskuze k otázce

Stříbrný

setapouch

klumprt: nesouhlasím, vojačkám uniforma AČR většinou nelichotí. Ale to je asi věc názoru :)

Stříbrný

klumprt

Tak maskáče jsou určitě špatně. Ale vycházková uniforma se sukní si myslím, jim docela sekne.

Stříbrný

setapouch

Myslel jsem vycházkovou :)

Pokročilý

střevo

no mužatkám to sekne, taky se jim směju

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.