Michal Kole

Proč umělci, básníci, malíři, zpěváci,skladatelé, scénaristé, režiséři říkají, že pod vodou je to velmi inspirativní ?

Co může být pod vodou inspirativní, když je to obecně "nepřátelské prostředí už několik desítek cm pod hladinou, když se nevyrovná tlak v eustachově trubici nebo se při pláži jsou mořšté ježkové, žahavé medůzy ?

Nejlepší odpověď
Drap

Když sedíš na dně baszénu, tak je velmi inspirující dívat se jak nad tebou plavkyně plavou 5O m pod vodou

Další odpovědi
anonym

Míšo, že tys ses díval na Plovárnu!

Sarrow

Voda je základem a původem nám velmi záhadného života…

Země je z větší části oplývána vodou, jejíž obsah můžeme nazývat „podmořský svět“ je inspirativní, protože stejně jako galaxie, obsahuje nám mnoho neznámého a nabízí umělci zde rozvíjet své myšlenky a úvahy…

led

Ten večný pohyb, nič statické, večný boj o zachovanie života navodzuje mnoho myšlienok, svet fantázie… prirodzene za predpokladu, že práve v tom momente sa nestávate korisťou určenou na zachovanie života iného druhu.

antík

Protože to je inspirativní, divné zvuky, můžeš se nechat unášet..